En Volvo Amazon från 1968 ska säljas på en svensk auktion | Allt om Bilar
Amazon för 161 000 på auktion! | Klassiker
Stolar, 8 st, "Öresund", Børge Mogensen (1914-1972), Danmark. Karl Andersson och söner, snörsits med skador. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Stolar, "Öresund", Börge Mogensen | Barnebys
Matbord Grupp
KARMSTOL, "Øresund", Børge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Blogg | Olsson & Gerthel
Blogg | Olsson & Gerthel
Stolar, 6 st, Børge Mogensen (1914-1972), "Öresund". Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Matgrupp | Barnebys
ek stolar | Barnebys
STOLAR 4 st, "Öresund" Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
BØRGE MOGENSEN, stolar, 8 stycken, "Öresund", Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis