Moha Azonos Kitérés korcsoja futam érzékelhető Bank átlós

Egy ezüst összejött, de nem a magyaroké volt a pekingi rövidpályás  gyorskorcsolya-vk zárónapja | M4 Sport
Egy ezüst összejött, de nem a magyaroké volt a pekingi rövidpályás gyorskorcsolya-vk zárónapja | M4 Sport

Rövidpályás gyorskorcsolya: Negyedik a női váltó! - Síparadicsom

Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás  gyorskorcsolyázók vegyes váltója
Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás gyorskorcsolyázók vegyes váltója

III. Sóstói Korcsolya Verseny - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja -  Nyíregyháza Többet Ad!
III. Sóstói Korcsolya Verseny - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Győztes futam - YouTube

Peking 2022: nem védheti meg címét a magyar férfi gyorskorcsolya váltó

Három futam, három első hely a short trackes magyar fiúknál! - Eurosport

Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang  történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián | Mandiner

Áll a bál az olimpián, azzal vádolják Kínát, hogy ellopta az aranyat

Jéglovagok
Jéglovagok

Három sportolónk folytatja Pekingben hétfőn - Fradi.hu

Korcsolya Archives - Sportivo

Szinkron korcsolya tanfolyam – Időpont változás | Korcsolya oktatás

Besöpörték az érmeket a szegediek a nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya  versenyen | Szeged Ma
Besöpörték az érmeket a szegediek a nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya versenyen | Szeged Ma

Rövidpályás gyorskorcsolya – Wikipédia

RTL.hu – Még utoljára mindenki odateszi magát, ígéri a magyar korcsolyázók  edzője
RTL.hu – Még utoljára mindenki odateszi magát, ígéri a magyar korcsolyázók edzője

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Sport: Mindkét magyar váltót kizárták a korcsolya Eb döntőjéből, Liu  Shaolin szerint oktalanul | hvg.hu
Sport: Mindkét magyar váltót kizárták a korcsolya Eb döntőjéből, Liu Shaolin szerint oktalanul | hvg.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya olimpiai kisokos

Elképesztő, drámai verseny után lett bronzérmes a magyar vegyesváltó az  olimpián
Elképesztő, drámai verseny után lett bronzérmes a magyar vegyesváltó az olimpián